Nowy klip - NIEBO

Main Menu

PREMIERA TELEDYSKU

 

Już dzisiaj na portalu PLEJADA.PL możesz obejrzeć premierowy klip Agnieszki do utworu "Niebo". Jest to ostatni singiel promujący płytę Agnieszki "Modern Rocking"

A oto kilka słów na temat teledysku od samej Agnieszki:

 

Z wielką radością oddaję w Wasze ręce mój najnowszy teledysk do piosenki "Niebo." To ostatni singiel promujący płytę Modern Rocking. Zanim na dobre zanurzę się w życie rodzinne i przysłowiowe pieluchy mojej córki, chciałam byście dostali ode mnie ten, mam nadzieję bezpretensjonalny prezent jakim jest klip do wspomnianej piosenki.Cieszę się, że udało mi się zrealizować kolejne ogromne marzenie dotyczące płyty Modern Rocking, jakim było zrealizowanie mini filmu kostiumowego. Dziękuję za to z całego serca Joasi Ziędalskiej, która pomogła urzeczywistnić ten zwariowany pomysł. Zdjęcia do klipu kręciliśmy w mieście Chełm. To był naprawdę piękny czas. Bawiliśmy się świetnie wraz z całą ekipą, reżyserem Jackiem Kościuszko (Jacek jest autorem dwóch poprzednich teledysków: "Nie mogę Cię zapomnieć" i "Wybaczam Ci.") i kolegami z zespołu.
Teledysk ten dedykuję wszystkim sympatykom mojej twórczości, a to z pewnością ludzie z dużym dystansem do siebie i świata i poczuciem humoru.
Życzę samych dobrych chwil przy oglądaniu klipu!
Agnieszka Chylińska


Top Management serdecznie dziękuję Miastu Chełm oraz Firmom Robico, Nice i EA Games za koprodukcję teledysku. Bez Waszej pomocy ta wielka przygoda nie mogłaby się odbyć.

 
Valid XHTML & CSS | Template Design LernVid.com and ah-68